Partnerhotels

Voroněž 1
 

Hotel Voroněž 1 ****

Nabízí vynikající konferenční prostory, kvalitní kuchyni, příjemné pokoje a snadnou dopravu do centra města. Zahrnuje největší a nejmodernější kongresové centrum v regionu vybavené nejmodernější audiovizuální technikou. Ve všech pokojích najdete telefon s přímou volbou a připojením k PC / faxovému modemu a TV s interaktivním systémem pro přímý kontakt s recepcí, satelitními programy (včetně CNBC) a placenými filmy.

 

Voroněž 2
 

Hotel Voroněž 2 ****

Nachází v klidném prostředí, v blízkosti brněnského Výstaviště. Nabízí nově rekonstruované pokoje včetně bezplatného Wi-Fi připojení k internetu. Ve své třídě nabízí nesrovnatelně kvalitní ubytování za bezkonkurenční ceny. Pokoje a suite třídy economy s koupelnou, WC, telefonem s přímou volbou, TV se satelitními programy. Pro bezpečnost hostů jsou pokoje také vybaveny požárními kouřovými hlásiči. V ceně pokoje je zahrnuta snídaně.

 

 

 

hotel sokolsky dum
 


Hotel Sokolský dům ***

Hotel Sokolský dům je stylový hotel přímo v centru města Slavkov u Brna. Slavkov u Brna je město vzdálené pouze 5 minut z dálnice D1. V blízkosti se nachází mezinárodní letiště Brno, které je pouhých 15 minut od města Slavkov u Brna.

 

Swiss